Prochowiczanka Prochowice | Oficjalny serwis klubu

  • Odwiedź nasz Fanpage!
  • Znajdź nas na Twitterze!
  • Materiały video na Vimeo
W walce zjednoczeni
Wesprzyj nas na stadionie!
Akademia Prochowiczanki
Jesteśmy dumni
Wesołych Świąt
i Szczęśliwego Nowego Roku
życzy
Redakcja
Dołącz do nas na Facebooku!
facebook.com/Prochowiczanka
Zbigniew Antosiewicz:
"Nie oglądamy się za siebie"

Następna kolejka

Wybierz kolejkę do wyświetlenia:
3 kolejka Data
Górnik Złotoryja Górnik Złotoryja - : - Grom Gromadzyń Grom Gromadzyń 3 września, 17:00
Konfeks Legnica Konfeks Legnica - : - Iskra Kochlice Iskra Kochlice 3 września, 17:00
Dąb Siedliska Dąb Siedliska - : - Prochowiczanka Prochowiczanka 4 września, 17:00
Przyszłość Prusice Przyszłość Prusice - : - UKS Przemków Huta UKS Przemków Huta 4 września, 17:00
Chojnowianka Chojnowianka - : - Czarni Rokitki Czarni Rokitki 4 września, 17:00
Odra Ścinawa Odra Ścinawa - : - Rodło Granowice Rodło Granowice 4 września, 17:00
Odra Chobienia Odra Chobienia - : - Kuźnia Jawor Kuźnia Jawor 4 września, 17:00
Kaczawa Bieniowice Kaczawa Bieniowice - : - Iskra Księginice Iskra Księginice 4 września, 17:00

Tabela Klasy Okręgowej

Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośr.
Drużyna M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Br
1. Up (+3) small_granowice5680.png Rodło Granowice 2 6 2-0-0 7:3 1 3 1-0-0 4:2 1 3 1-0-0 3:1
2. Up (+1) small_prochowice1078.png Prochowiczanka 2 4 1-1-0 4:2 0 0 0-0-0 0:0 2 4 1-1-0 4:2 1 1 1:1
3. Up (+4) small_zlotoryja9319.png Górnik Złotoryja 2 4 1-1-0 3:1 2 4 1-1-0 3:1 0 0 0-0-0 0:0 1 1 1:1
4. Up (+4) small_ksieginice4467.png Iskra Księginice 2 4 1-1-0 4:3 1 3 1-0-0 3:2 1 1 0-1-0 1:1 1 1 1:1
5. Up (+1) small_kaczawa4000.png Kaczawa Bieniowice 2 4 1-1-0 2:1 1 1 0-1-0 1:1 1 3 1-0-0 1:0 1 1 1:1
6. Down (-4) small_kuznia7989.png Kuźnia Jawor 2 4 1-1-0 4:2 1 1 0-1-0 1:1 1 3 1-0-0 3:1 0 0 0:0
7. Up (+2) small_grom.png Grom Gromadzyń 2 4 1-1-0 4:3 0 0 0-0-0 0:0 2 4 1-1-0 4:3 0 0 0:0
8. Up (+7) small_ozpn_legnica5968.gif UKS Przemków Huta 2 3 1-0-1 4:4 2 3 1-0-1 4:4 0 0 0-0-0 0:0 1 3 3:1
9. Up (+5) small_ozpn_legnica9886.gif Przyszłość Prusice 2 3 1-0-1 4:5 1 0 0-0-1 1:3 1 3 1-0-0 3:2 0 0 0:0
10. Down (-5) small_kochlice.png Iskra Kochlice 2 3 1-0-1 3:4 0 0 0-0-0 0:0 2 3 1-0-1 3:4 0 0 0:0
11. Down (-10) small_dab_siedliska.png Dąb Siedliska 2 3 1-0-1 6:4 1 3 1-0-0 5:1 1 0 0-0-1 1:3 1 0 1:3
12. Down (-2) small_scinawa7031.gif Odra Ścinawa 2 2 0-2-0 1:1 1 1 0-1-0 0:0 1 1 0-1-0 1:1
13. Down (-2) small_chobienia.png Odra Chobienia 2 0 0-0-2 5:7 2 0 0-0-2 5:7 0 0 0-0-0 0:0
14. Down (-2) small_konfeks5690.png Konfeks Legnica 2 0 0-0-2 2:4 1 0 0-0-1 0:1 1 0 0-0-1 2:3
15. Down (-2) small_chojnow5111.png Chojnowianka 2 0 0-0-2 3:7 1 0 0-0-1 1:3 1 0 0-0-1 2:4
16. Stay small_rokitki3815.png Czarni Rokitki 2 0 0-0-2 3:8 1 0 0-0-1 2:3 1 0 0-0-1 1:5

Tabela krzyżowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Rodło Granowice X 4:2
2. Prochowiczanka X
3. Górnik Złotoryja X 1:1 -:- 2:0
4. Iskra Księginice X 3:2
5. Kaczawa Bieniowice 1:1 -:- X
6. Kuźnia Jawor X 1:1
7. Grom Gromadzyń X
8. UKS Przemków Huta 1:3 X 3:1
9. Przyszłość Prusice 1:3 -:- X
10. Iskra Kochlice X
11. Dąb Siedliska -:- X 5:1
12. Odra Ścinawa -:- 0:0 X
13. Odra Chobienia -:- 3:4 2:3 X
14. Konfeks Legnica 0:1 -:- X
15. Chojnowianka 1:3 X -:-
16. Czarni Rokitki 2:3 X

Tabela krzyżowa

Kolejka
1 2
1. Rodło Granowice W W
2. Prochowiczanka W R
3. Górnik Złotoryja R W
4. Iskra Księginice R W
5. Kaczawa Bieniowice W R
6. Kuźnia Jawor W R
7. Grom Gromadzyń R W
8. UKS Przemków Huta P W
9. Przyszłość Prusice P W
10. Iskra Kochlice W P
11. Dąb Siedliska W P
12. Odra Ścinawa R R
13. Odra Chobienia P P
14. Konfeks Legnica P P
15. Chojnowianka P P
16. Czarni Rokitki P P
Do góry

Klasa OkręgowaSezon 2016/17

Sponsorzy:

  • Gmina Prochowice
  • MeR
  • Zakład Remontowy
  • PROnet
  • Joe
  • PROnet
  • PWSZ Legnica
  • WakacjeDlaCiebie.com
  • Ubojnia drobiu Gallus
  • Food Express